Blog

Žvýkací tabák Thunder - recenze

Žvýkací tabák Thunder - recenze

Po recenzích Siberie a ZYNu je čas se podívat na THUNDER. Jde o tabák z dílny V2 Tobacco. Je třeba si říci, že Thunder své uživatele dělí více než jiný snus v naší nabídce. Buď mu podlehnete a nebo ho nebude chtít nosit ani v kapse natož žvýkat. Všechny THUNDERy obsahují tabák, tedy nejedná se o nicopod, ale o snus a to řezaný na tenké plátky nikoliv drcený.

 

THUNDER LIT Blizzard 17,6g

cbuc
Náš nejprodávanější kousek, silná příchuť a účinek nikotinu bude cítit i na druhé nebo třetí vložení do úst. Vlhkost tabáku není vysoká, ale i tak něteří uživatelé mluví o značném puzení slin, tzv drip s potřebou plivnout. Peprmintová příchuť a nikotinový kick zaručeny.

 

THUNDER LIT Blizzard Slim White Dry 13,2g

cbbs
Slim verze dobře sedne na dásni každému. O tomto kousku můžeme prohlásit, že pocítíte mátu, osvěžení a velmi silný účinek nikotinu (12mg/porce). Opět lze doporučit pro více užití i dlouhodobé ponechání v ústech.

 

THUNDER X Chewing Bags FROSTED 13g

cbfx
Jako u jiných tabáků i zde očekávejte chladivý zásah mentolem a mátou, budete si připadat jako když vyběhnete ze nazí ze sauny a skočíte do sněhové závěje, tedy hypotermii nečekejte, ale pocit chladu je nepopsatelný. Po vložení pod ret očekávejte lehké pálení a po chvilce velmi příjemný náběh nikotinu, chladivá chuť Vám vydrží dlouho v ústech.

 

THUNDER X Chewing Bags IceBoom 13,2g

cbib
Podobně jako předchozí X Frosted i tento snus přichází s mrazivou chutí a silou hodnou názvu IceBoom. Máta a mentol, silný nikotin, běžná porce nikoliv slim, tabák, to je ve zkratce vše.

 

THUNDER Lit Ruby Sting 17,6g

cbur
Hledáte ovocnou příchuť? Pak rozhodně vyzkoušejte malinový Thunder. Stejně jako jiné Thundery je i tenhle silák a nikotinu si užijete dosytosti, i zde je použit silný tabák, který dává v kombinaci s malinami příjemnou chuť snusu.

 

THUNDER LIT Original 17,6g

cbuo
Na závěr této mini recenze jsme si nechali originální Thunder, tady očekávejte původní a neupravenou chuť lehce vlhčeného tabáku, žádná máta, peprmint, chlad, ovoce... prostě Thunder bez příkras. 17,6g na 24 porcí, nikotinový obsah 22mg/g tedy asi 16mg na jednu porci. Pokuď jste přesyceni příchutěmi a máte rádi klasický tabák, tak vyzkoušejte.

 

V naší nabídce jsou i další tabáky, podívejte se na kompletní nabídku tabáků Thunder a vyberte si dle chuti.

Ukončení akce 1 + 1

Dneším dnem ukončujeme akci na ZYN a WhiteFox 1 + 1. Objednávky do 10.2.2021 včetně budou vyřízeny dle pravidel akce

Nikotinové sáčky ZYN - nicopods recenze

Recenze nicopodů ZYN

 

ZYN jsou nikotinové sáčky, nový způsob užívání nikotinu. Nekouří se, nemáte potřebu odplivnutí a neobsahují tabák. ZYN nabízíme v mnoha příchutích nejoblíbenější je lesní ovoce a chladivá máta. ZYN nepotřebuje dobíjet jako elektronická cigareta a nebude vám barvit zuby jako snus obsahující tabák. Výrobek obsahuje nikotin a tedy je prodejný pouze osobám nad 18 let. Pojďme si porovnat jednotlivé příchutě

ZESM

ZYN Espressino Mini 8g

 • Nikotin: 15mg/ g
 • Hmotnost obsahu: 8 g
 • Síla: 4/5


Příchuť by mohla vyhovovat těm, kteří mají rádi kávu, nugát či kakao. Příchuť přichází pozvolna a dlouho vydrží, nicopod je třeba hodně proslinit a dát mu čas.

ZCM

ZYN Cool Mint Slim 16,8g

 • Nikotin: 14mg/ g
 • Hmotnost obsahu: 16,8 g
 • Síla: 4/5


Chladivý sladký mentol, lze doporučit fanouškům bonbonu tic-tack a podobných. Narozdíl od tabákových nikotinových sáčků nijak nedráždí dásně, lze tedy doporučit na proložení s velmi oblíbenou Siberií.

ZDRF

ZYN Dark Frost Slim 16,8g

 • Nikotin: 16mg/ g
 • Hmotnost obsahu: 16,8 g
 • Síla: 5/5


Příznivci sladkých ovocných chutí zpozorněte, tohle je náš borůvkový tip pro Vás! Lesní ovoce s chladivým dotekem je ideální kombinace, toto je náš nejoblíbenější ZYN a lze jej doporučit každému.

ZDF

ZYN Deep Freeze 16,8g

 • Nikotin: 16mg/ g
 • Hmotnost obsahu: 16,8 g
 • Síla: 5/5


Ledová mátová příchuť s čerstvým nádechem eukalyptu a mentolu. Ideální osvěžení do parného letního dne

ZCMM

ZYN Cool Mint MINI 8g

 • Nikotin: 15mg /g
 • Hmotnost obsahu: 8 g
 • Síla: 4/5


Příjemně štiplavý peprmint a mentol Vám dá pocítit vítr v ústech. Můžete to vyzkoušet i jako osvažovač dechu před důležitou schůzkou.

ZCIM

ZYN Citrus MINI 8g

 • Nikotin: 15mg /g
 • Hmotnost obsahu: 8 g
 • Síla: 4/5


Příjemná chuť čerstvých citrusů a citronové trávy, milovníci tradičních limonád zpozorněte

ZCA

ZYN Apple Mint Slim 16,8g

 • Nikotin: 12mg /g
 • Hmotnost obsahu: 16,8 g
 • Síla: 3/5


Máta a jablko namícháno v parádním poměru, opět lze doporučit milovníkům ovocných příchutí a nebo třeba těm co preferují ve štrůdlu jablka

 

ZYN FAQ

Co je obsahem sáčku?
Tak samozřejmě, že obsahem musí být nikotin, ale nejen to. Přírodní potravinářské příchutě, dále sladila, jedlou sodu, arabskou gumu a celulózu.

Obsahují nicopody ZYN tabák?
Ne ani maličko! Obsahuje nikotinovou sůl, která se nachází v tabákových listech a průmyslovým procesem je z listu získávána.

Kde se ZYN vyrábí?
ZYN je vyráběn v USA a ve Švédsku, Nicoland.cz je zásobován ze Švédska.

Jak se otvírá puk ZYNu?
Obal je vybaven dětskou pojistkou, přecijen nechcete, aby to Vaše potomstvo vyžvýkalo za Vás, ne? A jak se do puku dostanete po dosažení plnoletosti? Stačí strhnout postraní etiketu a protisměrně točit víčkem a spodní částí krabičky. Někomu vyhovuje spodní část lehce zmáčknout a zvednout víčko.

Pomůže mi ZYN skončit s kouřením?
Nicopod ZYN je solidní a diskrétní volba jak si užít nikotin bez kouře a plivání. Lze jej tedy užívat jako alternativu, ale pamatujte, že nikotin je návyková látka a nicopod vám pouze pomůže zbavit se cigarety z úst.

Kolik kalorií má jeden nicopod ZYN?
Méně než jednu kalorii na sáček.

Obsahuje ZYN laktózu?
Nikoliv, je tedy "lactose free"

Kolik váží jeden sáček?
Jeden nikotinový sáček ZYN má přibližnou hmotnost 0.4g

Žvýkací tabáky Siberia - recenze a srovnání snusů

Siberia je rozhodně v současné době králem mezi žvýkacími tabáky, původem je ze Švédska od společnosti GN Tobacco, je udávána jako nejsilnější žvýkací tabák na světě, ale není to tak zcela pravda, nicméně jiné značky jsou buď jen velmi mírně silnější a nebo to nejsou tabáky, ale čisté nikotinové sáčky. O čem se polemizovat nedá je charakteristická chuť a odér tohoto snusu. Siberia je stejně jako jiné nicopody v papírovém sáčku a pro ty zvás co čekají nějaké žvýkání tak máme zklamání, neb se, jelikož jde o nicopod vkládá mezi horní ret a dáseň. Sliznicí je vstřebáván nikotin a Siberka je často uváděna jako jeden z hodně slinících snusů, tedy buďte připraveni si odplivnout a nebo hrdině polknout.Neradi kupujete zajíce v pytli, tak se podívejte jak vypadá snus v pytli

img_1422

Pozitiva

 • Pokud vyznáváte více než jedno užití žvýkacího tabáku, tak se Siberii jste na správné cestě. Někteří uživatelé pociťují chuť a účinek i během šestého užití jediného pytle! Tedy rozhodně odkládejte do odkládacího prostoru v krabičce a zkuste.
 • Bez debaty jde o silný a charakteristický tabák, který si získal mnoho příznivců po celém světě.
 • Vyrábí se krom klasického rozměru i ve slim verzi, o zhruba poloviční hmotnosti, která vede k nižší slinivosti. Slim verzi má jak červená, modrá tak i hnědá Siberia.
 • White dry nebo přeloženo našeho jazyka bílý suchý - je to řezaný, ale suchý žvýkací tabák, pytle mají bílou barvu a nejsou zabarveny charakteristickou barvou tabáku.
 • Dostupnost tohoto tabáku je velmi dobrá, pokud si jej oblíbíte, pak můžete zavítat krom našeho obchodu do většiny trafik a benzínových stanic a šance, že potkáte svůj oblíbený produkt je vysoká
 • SLIM verze sedne příjemněji mezi ret a dáseň, stojí to za vyzkoušení

 

 

Negativa

 • Pojďme si otevřeně říci i o negativech. Siberia rozhodně zaujme svým mátovým odérem, který nebude každému po chuti, ale časem to většina uživatelů přestane řešit.
 • Siberia je často udávána jako silně poškozující dásně, tedy při častém užívání a není doporučována lidem s již poškozenými dásněmi.Hnědá Siberia nemá tak silný účinek.
 • Jde o jeden z nejsilnějších tabáků a tedy rozhodně jej nelze doporučit začátečníkům. Pokud začínáte se žvýkáním zkuste sáhnout raději nikotinové sáčky ZYN nabízíme různé příchutě a v době psaní článku, prosinec 2020, máme i akci 1 + 1, nezaručujeme, že při čtení to tak stále bude.
 • V neposlední řadě častí uživatelé Siberia tabáku uvádějí žloutnutí zubů
 • Silné ochucení slin, které mohou být nepříjemné v krku, doporučujeme neusnout se Siberii v ústech

 

Siberia - 80 °C White Dry Portion 13g

siberia-white-dry

Vlajková loď společnosti GN Tobacco, tradiční Siberia, kterou nesmíte minout pokud žvýkáte. Vše výše napsané sedí na klasickou Siberku, které se také hovorově říká červená Siberia či červená Siberka. 13ks pytlů o hmotnosti 1g, které můžete vícekrát užít je určitě dost.

 

Siberia - 80 °C White Dry Portion Slim 13g

siberia-white-dry-slim

Menší bratr či sestra své klasické verze, pytel má zhruba poloviční hmotnost a tedy objem, drip neboli slinivost je rozhodně menší než u klasické Siberie. Pokud vám klasická červená Siberka poškozuje dáseň, ale chuť je pro Vás důležitá, zkuste střídat se slim verzí. 21kusů pytlů při stejné hmotnosti jako má tlustší sestra.

 

 

Siberia - 80 °C Blue White Chewing Bags 15g

siberia-blue-white-cheewing

Modrá Siberia je velmi podobná červené, ale je slabší a to rozhodně není nevýhoda! Začněte raději polehoučku s modrou siberkou než skočit po hlavě do červené. Aroma i rozměry má stejné, chuť je velmi podobná, spíše slabší pro část uživatelů prakticky zaměnitelná s červenou klasikou.

 

 

Siberia - 80 °C Blue White SLIM Chewing Bags 20g

siberia-blue-white-cheewing-slim

Slim verze modré Siberie se liší pouze rozměrem, tedy objemem a tedy i množství nikotinu v jedné porci od své tlustší modré sestry.

 

Siberia - 80 °C Brown Chewing Bags 20g

siberia--Brown-Chewing-Bags

Pozorný čtenář si všimne chybějícího popisku "white dry", ano tento snus je vlhký a silný. Má jinou chuť než červená a modrá Siberia, pro někoho horší a jelikož obsahuje více tabáku, tak počítjte s větší slinivostí a pro někoho s tím přichází větší síla tabáku, ale to je individuální. Pytle nejsou zcela suché a proto mají tmavé tabákové zabarvení. Pokud vám bežná sibiř poškozuje dásně, tak zkuste hnědou, uživatelé hlásí menší agresivitu.

 

Siberia - 80 °C Brown Slim Chewing Bags 20g

siberia--Brown-Chewing-Bags-slim

Hnědá slim Siberia je opět štíhlá verze výše popsané, menší objem vede k menšímu množství slin a tedy slabší chuti a intenzitě. Slim verzi lze ještě více doporučit pokud máte od klasické Siberie pochroumané dásně.

 

 

A to je vše přátelé takového domácího žvýkání. Doporučujeme projít si celou naší každý jeden žvýkací tabák Siberia v naší nabídce a udělat si vlastní názor

Cannadips Black Friday je tu

UPDATE: Nově přikládáme pouze jednu krabičku k celé objednávce obsahující Cannadips!

Chceme zvednou povědomí o účincích CBD a námi nabízených příchutích. Od 5.11.2020 do 12.11.2020 budeme ke každému balení CBD Cannadips přidávat jedno balení jiné příchuti zdarma, máte jedinečnou možnost vyzkoušet něco jiného než běžně kupujete!

 

A k čemu je to CBD vlastně dobré?

 • relaxace svalů po fyzické námaze
 • vhodné proti návalům úzkosti
 • zbavuje pocitu stresu
 • v případě nespavosti pomáhá s usínáním
 • některé studie naznačují snižování počtu epileptických záchvatů
 • Kanabinoidy působí na mozkový receptor CB1 a zkoumá se jejich účinost v boji proti neurodegeneratiním chorobám
 • CBD působí protizánětlivě
 • Některým jedincům CBD tlumí bolesti - artróza, chronická bolest, svaly a zranění
 • Zlepšuje stav kožních problémů jako je akné či dermatitidy
Co jsou nikotinové sáčky?

Co jsou to vlastně NICOPODS "Nikotinové sáčky"?

Rádi by jste přestatali kouřit cigarety, ale bez nikotinu si neumíte představit svůj život?
Tak přesně pro Vás máme řešení.

Představujeme Vám novinku na trhu nikotinu.

Nicopods - Nikotinové sáčky!

Nikotinové žvýkací sáčky představují moderní způsob užívání nikotinu.
Diskrétní bílé sáčky, které svým tvarem a střihem perfektně zapadnou za Vaše rty.
Tyto sáčky účinkují 15-25 minut a zatímco postupně uvolňují nikotin do těla, působí svěže ve vašich ústech. 

Neobsahují tabák, jsou bezdýmné, čisté, fresh a nebarví zuby.

 

Vizuální popis obsahu Nikotinových žvýkacích sáčků.

článke web nicopods

 

 

COVID19 INFO

Vzhledem k současné mimořádné situaci Vám přinášíme úplné informace o našem provozu.

Naší velkou prioritou je rychlé a spolehlivé doručení. U objednávek PPL učiněných do cca 12:00 v pracovní dny, odesíláme tentýž den a následující den by měl přepravce zboží doručit. Stále platí doprava zcela zdarma na každou objednávku v rámci ČR.

PPL – Soukromá zásilka

 • Doba doručení: Následující den

 • při kontaktu s řidičem, mějte zakrytý nos a ústa (rouškou, respirátorem, šátkem, šálou aj.)

 • Využívejte v co největší míře platbu kartou.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům a kolegům,
že nám i v takto těžké době zachovávají přízeň a jsou nám oporou.

Děkujeme.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem